Krepšelyje nėra jokių produktų.

Pristatymo būdai, kuriuos Jums siūlome:

Užsakytas prekes pristatome visoje Lietuvoje (į užsienį užsakymus nesiunčiame per LP EXPRESS kurjerius),  per 1 – 4 darbo dienas po apmokėjimo (užsakymo diena neįskaičiuojama).

DPD paštomataiSiuntos pristatomos per 1-3 darbo dienas. Siuntos saugomos iki 7 dienų.2,95 Eur, jei užsakymo suma nesiekia 69 Eur. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas.
OMNIVA paštomataiSiuntos pristatomos per 1-3 darbo dienas. Į didžiųjų miestų paštomatus siuntos pristatomos ir šeštadieniais. Siuntos saugomos iki 3 dienų.2,95 Eur, jei užsakymo suma nesiekia 69 Eur. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas
DPD kurjerisSiuntos pristatomos per 1-3 darbo dienas.3,90 Eur, jei užsakymo suma nesiekia 69 Eur. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas. Užsakymams į Kuršių Neriją imamas papildomas 19,38 Eur už siuntinį mokestis.
LP EXPRESS (Užsieniui)Į ES valstybes30 Eur, jei užsakymo suma nesiekia 250 Eur. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas.
Į kitas valstybes30 Eur, jei užsakymo suma nesiekia 250 Eur. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas.

 

Apie OMNIVA  ir DPD paštomatus – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo Jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks Jūsų pasirinktą paštomatą, Jums bus išsiųsta sms žinutė. SVARBU! Nurodykite tikslų savo telefono numerį, nes būtent Jūsų nurodytu numeriu bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija.

Apie DPD – pristatysime Jums siuntą Jūsų norimu adresu: į darbovietę, į namus ar kitu Jūsų norimu adresu. Pasirinkę šį pristatymo būdą, turite nurodyti šiuos duomenis: tikslų pristatymo adresą (pristatymo adresas gali skirtis nuo Pirkėjo adreso); mobiliojo telefono numerį; laiko intervalą (jei pristatymo adresas yra viename iš 10 didžiausių Lietuvos miestų); kitas aplinkybes, kurios svarbios pristatymo įvykdymui (pvz.: koduotos durys, apsauga ir pan.). Jei pristatymo adresas bus viename iš šių miestų – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje – turite galimybę pasirinkti Jums patogų siuntinio pristatymo laiko intervalą: 8-14 val.; 14-18 val.; 18-22 val. Visuose kituose Lietuvos miestuose siuntinį pristatysime 8-18 val. Kurjeris informuos Jus apie numatomą pristatymo laiką iš vakaro. Taip pat Jūs gausite žinutę prieš pristatant Jums siuntinį.

 

Svarbu! Priimdami iš DPD kurjerio siutinį ar pasiimdami jį OMNIVA bei DPD paštomate, patikrinkite, ar nėra pažeista pakuotė ir prekės. Jei taip atsitiko, pažymėkite tai gavimo dokumente ir informuokite mus el.paštu info@monresor.lt per 3 kalendorines dienas.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.