Krepšelyje nėra jokių produktų.

Apie mus

Tegul Jūsų grožio puoselėjimas tampa malonia kasdienybe

MONRÉSOR tikslas – įsiklausyti bei suteikti profesionalų patarimą ir sukurti patrauklią grožio apsipirkimo patirtį patenkinant kiekvieno iš Jūsų norą. 

MONRÉSOR parduotuvėje rasite tik kruopščiai atrinktas, visame pasaulyje profesionalų bei pirkėjų pripažinimą pelniusias plaukų ir odos priežiūros priemones. MONRÉSOR yra suteiktas profesionalių plaukų bei kūno priežiūros priemonių prekinių ženklų oficialaus atstovo statusas. Mes rūpinamės profesionalios pasiūlos įvedimu į Lietuvos rinką. 

MONRÉSOR kryptingai orientuojasi į profesionalią ir specializuotą sritį.  Esame įsitikinę, jog pasirinkus specializuotą sritį galime Jums suteikti aukščiausios kokybės paslaugą bei aptarnavimo lygį. MONRÉSOR parduotuvėje rasite daugybę pasaulyje pripažintų prekinių ženklų, tokių kaip: Osom Pro, Lecher, Alterna, 1821.Man, Vita Liberata, I.C.O.N., T-LAB, Hayejin, Sultan de Saba, ir kt. 

Branginame kiekvieną savo Klientą ir siekiant juo pasirūpinti suteikiame profesionalias konsultacijas išsirenkant priežiūros priemones, tinkančias būtent Jūsų plaukų ar odos būklei tam, kad galėtumėte išlaisvinti Jumyse slypintį grožį bei jį puoselėti. Turite klausimų dėl asortimento ar nesate tikri dėl pasirinktos priemonės tinkamumo? 

Tegul Jūsų grožio puoselėjimas tampa malonia kasdienybe. Gerbiame savo Klientą ir skatiname jį tyrinėti grožio ir sveikatingumo visatą kartu, juk neveltui esame „MONRÉSOR” („Mano kelionė”).

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.